Tublid tulemused üleriigiliselt ajaloo-olümpiaadilt!

4. märtsil toimus üleriigiline XXVIII ajaloo-olümpiaadi lõppvoor, kus Ülenurme Gümnaasiumi õpilased näitasid väga häid tulemusi.

9. klasside õpilaste arvestuses saavutas 9. a klassi õpilane Ats-Artur Ploomipuu teemal “Vabadussõda ja Tartu rahu” suurepärase I koha. Sama klassi õpilane Violeta Jürgens sai 37 osaleja hulgas ka väga hea tulemuse- 13.-16. koha.

8. a klassi õpilane Kirke Koolman saavutas tihedas konkurentsis teemal “Rootsi suurriigi kujunemine ja aeg (1521-1721). Eesti Rootsi riigi koosseisus” väga tubli 6.-11. koha.

Gümnaasiumi õpilaste arvestuses sai 11. a klassi õpilane Oliver Roio teemal “Eesti 18. sajandil” 35 osaleja hulgas väga tubli 14. koha.

Kirke, Violeta ja Ats-Arturi juhendajaks oli õp Peep Reimer ning Oliveri juhendajaks õp Tõnis Märtson.