1. klass

Seoses eriolukorra kehtestamisega ei toimu käesoleval õppeaastal Ülenurme Gümnaasiumis lahtiste uste päeva.

1. klasside lapsevanemate infokoosolek toimub teisipäeval 25.08.2020 kell 18.00 Ülenurme Gümnaasiumi algklasside hoones.

Ülenurme Gümnaasiumi 1. klassi registreerimine ja dokumentide vastuvõtt   2020/2021. õppeaastaks toimub

30.03.2020 – 09.04.2020  digitaalselt.  Avalduse saab kooli kodulehelt  AVA 1. klassi avaldus kooli

Ülenurme Gümnaasiumi 1. klassi võetakse õppima Kambja valla (endise Ülenurme valla teeninduspiirkonna) Külitse, Laane, Lemmatsi, Lepiku, Läti, Reola, Räni, Soinaste, Soosilla, Tõrvandi, Täsvere, Uhti, Õssu ja Ülenurme koolikohustuslikud lapsed, kes jooksva aasta 01. oktoobriks saavad seitsmeaastaseks.

Täidetud avaldus saata aadressil kool@yle.edu.ee.

Ülenurme Gümnaasiumis on  alates 1. klassist järgmised õppesuunad: muusikakallak, spordi- terviseedenduslik suund, tavaklass (üldõpetus) .

Muusikaklassi ootame registreerima lapsi, kellega muusikaõpetajad on lasteaias või koolis kohtunud ning andnud sellekohase soovituse. Muusikaklassi soovijatel, kes ei osalenud kokkusaamistel, avaneb võimalus kohtuda muusikaõpetajatega eriolukorra lõppedes kokkulepitud aegadel.

Märkige õppesuuna soov vastavasse lahtrisse avaldusel.

Koolikohustuslikud dokumendid hiljem esitamiseks:

– lapse sünnitunnistus

– tervisekaart

– koolivalmiduse kaart

– dokumendifoto saata e-mailile meedia@yle.edu.ee. Juurde lisada lapse nimi ja isikukood

Info telefonil 7415 650, 7415276.

Infovoldik avaneb siit.

Ülenurme Gümnaasiumi algklasside majas on järgmised õppesuunad: