1. klass

Ülenurme Gümnaasiumi 1. klasside nimekirjad 2022/2023

Ülenurme Gümnaasiumi 1. klassi registreerimine ja dokumentide vastuvõtt 2022/2023. õppeaastaks 14.03.2022 – 27.03.2022.

Kooli astumiseks esitab lapsevanem avalduse/taotluse ARNO keskkonnas, link SIIN.

Ülenurme Gümnaasiumi 1. klassi võetakse õppima Kambja valla (endise Ülenurme valla teeninduspiirkonna) Külitse, Laane, Lemmatsi, Lepiku, Läti, Reola, Räni, Soinaste, Soosilla, Tõrvandi, Täsvere, Uhti, Õssu ja Ülenurme koolikohustuslikud lapsed, kes jooksva aasta 01. oktoobriks saavad seitsmeaastaseks.

Vajalikud dokumendid ARNO keskkonnas 1.klassi taotluse tegemisel:
– lapse sünnitunnistuse koopia
– digitaalne dokumendifoto (sobib ka enda tehtud heleda taustaga portreefoto)
– tervisekaardi koopia (originaal tuua kooli)
– koolivalmiduse kaart (esitada esimesel võimalusel)

Ülenurme Gümnaasiumi algklasside majas on järgmised õppesuunad:
muusikasuund;
spordi-terviseedenduslik suund
tavaklass (matemaatika süvaõpe alates 2. klassist)

Lisaks märkige soov varaseks keeleõppeks.
varane keeleõpe (1.-2. klass aineringi baasil)

Tutvumine muusikaklassi soovijatega toimub Kambja valla (endine Ülenurme piirkond) lasteaedades kokkulepitud päevadel ja kolmapäeval, 09.03.2022 kell 17.00 – 18.00 Ülenurme Gümnaasiumi algklasside majas. Sissepääs Silmapiiri tänavalt.
Palume eelnevalt registreeruda. Link registreerumiseks lisatakse Ülenurme Gümnaasiumi kodulehele hiljemalt 01.03.2022. Link SIIN.
Kohale tuleb ainult täielikult haigustunnusteta laps ja lapsevanem.

1-5. klassi õpilastele on koolivorm soovituslik (ei ole kohustuslik). Info SIIN

Kui covid-19 viiruse levik võimaldab, toimub maikuus lahtiste uste päev tulevastele 1. klasside õpilastele ja nende vanematele. Info saadame lasteaedadesse ja lisame Ülenurme Gümnaasiumi kodulehele.

Täiendav info tel : 56 826 180 õppealajuhataja Merje Aavik (Ülenurme Gümnaasium)

Täiendav info tel: 54 390 355 direktor Kristi Aria (Tõrvandi Põhikool)

Infovoldik avaneb siit.