Bussiinfo

Alates 10.01.2022 avatakse uus bussiliin nr. 236 ning muutuvad ka järgmiste liinide väljumised ja peatused:

• Liin 311 Tartu – Unipiha – Kambja – Lange – Tartu asendatakse uue liiniga 210 Tartu – Unipiha – Kambja – Lange – Tartu. Väljub Tartust senisest 5 minutit hiljem (s.o kell 14:00). Sõiduplaanist jäävad välja Tõrvandi, Küla ja Lennujaama peatused, mida hakkab teenindama uus liin nr 236.
    LIIN 210 sõiduplaan
  • Liin 236 Tartu – Tõrvandi – Külitse – Külavahe. Uus liin väljumisega Tartust esmaspäevast reedeni (01.sept-15.juuni) kell 13:50.
    LIIN 236 sõiduplaan
  • Liin 335 Tartu – Lätiküla – Nõo rtj – Luke – Elva. Käigus 01.sept – 15.juuni. Lisandub sissesõit Järiste – Luige – Nõgiaru – Nõo raudteejaam. Lisatud uus peatus Nõo hooldekodu, mida teenindatakse nõudmisel. NB! Nõo peatuse asemel peatus Nõo raudteejaam.
    LIIN 335 sõiduplaan
  • Liin 320 Tartu – Lätiküla – Luke – Elva. Liini 335 suvine variant, käigus 16. juuni – 31. august. Suveperioodil ei läbi Unipiha – Nõo liinilõiku. Lisatud uus peatus Nõo hooldekodu, mida teenindatakse nõudmisel.
    LIIN 320 sõiduplaan
  • Liin 338 (Juuristiku) – Lennujaam – Tõrvandi – Tartu. Lisatud Juuristiku peatus, mida teenindatakse ettetellimisel.
    LIIN 338 sõiduplaan
  • Liin 420 asendub liiniga 523 Tartu – Külitse järve – Tõrvandi – Tartu. Väljub Tartust kell 07:00 (seni 07:05), sõiduplaanist on eemaldatud Ülenurme keskuse peatus.
    LIIN 523 sõiduplaan

*********************************************************

Tartumaa maakonnaliinide kohta leiab informatsiooni: www.peatus.ee .
www.peatus.ee otsingumootorisse “Maakonnaliinid” tuleb lisada vastav maakond (“Tartumaa”) ja otsitava liini number.
Ülenurme Gümnaasiumi peatuse nimi on Gümnaasiumi
Bussiliinide info Kambja valla kodulehel https://www.kambja.ee/bussiliinid
Kommertsliinil nr 37 Vallavalitsuse sõidusoodustused ei kehti ! Marsruutliini informatsioon: www.peatus.ee või ttp://www.automen.ee/et/tartu .

********************************************************

Alates 01.09.2018.a omavad Ülenurme Gümnaasiumi õpilased kiibiga e-õpilaspiletit, mis on seotud bussisõidukaardiga.
Kaart kehtib elektrooniliselt 3 õppeaastat ning visuaalselt ühe õppeaasta – kaardile kleebitakse iga õppeaasta alguses kehtivusaega tähistav kleebis ja kaart kehtib kuni järgmise õppeaasta 1. oktoobrini.
Kiibiga e-õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühissõidukites (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart pilet.ee leheküljel sõidukaardiks registreerida.
Esmakordne kaart on õpilasele tasuta, asenduskaart maksab 3 eurot (tasumine minukool.ee keskkonnas).
Kui kaart mingil põhjusel lakkab töötamast, tuleb esitada koolile avaldus asenduskaardi taotlemiseks.
Muu täiendav õpilaspileti info: susan.sasorin@yle.edu.ee.

********************************************************

Kui õpilaspilet on kadunud:
Ülenurme Gümnaasiumi kodukord §13. Õpilaspileti kasutamise kord koolis

(1) Õpilaspilet on õpilase isikut ja antud koolis õppimist tõendav dokument.
(2) Õpilaspilet väljastatakse tasuta pärast õpilase arvamist kooli õpilaste nimekirja.
(3) Õpilane või tema seaduslik esindaja on kohustatud pärast õpilase väljaarvamist kooli õpilaste nimekirjast õpilaspileti koolile tagastama.
(4) Õpilaspileti kaotamisel esitab õpilane või õpilase esindaja kooli direktorile kirjaliku avalduse õpilaspileti asenduskaardi väljastamiseks vastavalt Eesti Üliõpilaskondade Liidu MinuKool kaardihaldussüsteemi (www.minukool.ee) kehtestatud juhendi ja hinnakirja alusel.