Õigekirjaolümpiaadi tublid tulemused

Tartu maakonna õigekirjaolümpiaadil saavutasid 5. aprillil Ülenurme Gümnaasiumi õpilased väga häid tulemusi. Kokku osales olümpiaadil 26 õpilast, kellest esikümnesse pääses 18 õpilast!

☀️4. klasside arvestuses saavutas 1. koha Sädeli Roos (õp Annika Kiili), 4. koha Marleen Liivak (õp Kristi Kiik), 7. koha Gritt Seeba (õp Maarja Astover) ja 10. koha Luise Meus (õp Tuuli Tohu).

☀️ 5. klasside arvestuses saavutas 4. koha Karoli Hanschmidt (õp Kristi Kiik) ning 6. koha Mihkel Märks (õp Merje Aavik).

☀️ 6. klasside arvestuses saavutas 3. koha Mart Lubi (õp Kerli Varusk), 4. koha Vanessa Jürgens (õp Kerli Varusk) ja 9. koha Johannes Truus (õp Kerli Varusk).

☀️ 7. klasside arvestuses saavutas 2. koha Emili Kilk (õp Jaanika Kelmsaar), 4. koha Johanna Tammaru (õp Piret Rannast), 5. koha Elisabet Jõks (õp Kerli Varusk) ning 6. koha Kärt Kivisaar (õp Kerli Varusk).

☀️ 8. klasside arvestuses saavutas 3. koha Kristjan Lepp (õp Piret Rannast), 5. koha Mattias Meresaar ja 6. koha Eerik Uibo (õp Viive Peiker).

☀️ 9. klasside arvestuses saavutas 9. koha Liisbet Reinvald (õp Piret Rannast) ning 10. koha Eliisabet Leiger (õp Piret Rannast).