Ülenurme Gümnaasiumi võidukas 4 kooli kohtumine Ventspilsis.

ÜLENURME GÜMNAASIUM VÕITIS 56. 4 KOOLI SÕPRUSKOHTUMISE SPORDIS

27.-29. aprillil toimus järjekorras 56. 4 kooli sõpruskohtumine spordis, seekord Ventspilsis. Tegemist on võistlusega, millest traditsiooniliselt võtavad lisaks meile osa ka Viljandi Jakobsoni Kool, Jelgava 4. Keskkool ja Ventspilsi 4. Keskkool.

Ülenurme Gümnaasiumi esindusel läks suurepäraselt ning üle pika aja toodi koju üldvõidu karikas! Kusjuures 1. koha otsustas võrdsete punktide järel, võrdsete esimeste kohtade järel üldaladel ja võrdsete kergejõustiku esimeste kohtade järel Jelgavaga alles kergejõustiku 2. kohtade arv. 1. koht Ülenurme 14 punkti, 2. koht Jelgava 14. punkti, 3. koht Ventspils 15 punkti ja 4. koht Viljandi 17 punkti.

Üldvõitu andsid oma panuse järgmised tulemused:

Tüdrukute kergejõustik – 1. koht
koosseis: Gerda Kõvamaa (2 alavõitu), Lizell Eksi (1 alavõit), Laura-Liis Valdmaa, Marianne Kivi, Kelli Möksi, Elisabeth Tischler, Viktoria Särg

Poiste kergejõustik – 2. koht
koosseis: Robin Möll, Kasper Lee, Mikk Sangla, Markus Kangro, Rasmus Vahelaan

Tüdrukute noolevise – 4. koht
koosseis: Kelli Möksi, Viktoria Särg, Elisabeth Tischler

Poiste noolevise – 1. koht
koosseis: Mikk Sangla, Robin Möll, Kasper Lee

Tüdrukute korvpall – 3. Koht
koosseis: Kelli Möksi, Elisabeth Tischler, Kertu Kurvits, Kaisa Vau, Helen Kure, Älis Värva, Loona Kaljumäe, Viktoria Särg

Poiste korvpall – 3. koht