Ülenurme Gümnaasiumi õpilasfirma “Skott”

Ülenurme Gümnaasiumi 10. klassi õpilased otsustasid teha ÕPILASFIRMA “Skott”, mis valmistab riidest kotte.

Need on valminud 100% käsitööna ning õmblemisel kasutatud taaskasutatud tekstiilkangast.

Pealtnäha lihtsast riidekotist saab vaid mõne liigutusega teha:

🎒SELJAKOTI🎒
👜ÕLAKOTI👜
👛KÄEKOTI👛

Kotile on õmmeldud taskud, mille sees peitub väike rõngas, kuhu karabiin kinnitada- nii jääb koti välimus viisakas ja korrektne!

Koti kandevõime on 15kg.

Rohkem infot: https://www.facebook.com/%C3%95F-Skott-105443897690184/?ref=page_internal

28.04.20 toimus Tartumaa maapiirkonna esimene õpilasfirma võistlus, mis oli ühtlasi esimene õpilasfirmade veebivõistlus. Nagu ikka oli žüriil raske otsust teha, kuid lõpuks said võitjad siiski valitud.
Tartumaa parim õpilasfirma 2020 on ÕF Tavell (Nõo Reaalgümnaasiumi/Valga Gümnaasiumi ühisfirma).
2.-3. kohta jäid jagama ÕF Scribbly (Nõo Reaalgümnaasium) ja ÕF Skott (Ülenurme Gümnaasium).
Palju, palju õnne kõigile võitjatele. Aitäh žürii liikmetele, juhendajatele ja toetajatele.
Žürii tagasiside õpilasfirmadele:
ÕF Skott
* hea meeskonnatöö;
* hea oma toote tundmine, mida iseloomustasid põhjalikud vastused küsimustele;
* omapärane, multifunktsionaalne toode;
* adekvaatne hinnakujundus.
Auhindade kättesaamise lepime kokku meili teel.
Võistluse toimumist toetab meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevus “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks”.
Noorte Ettevõtlikkuse Labor