Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi parimate autasustamine Stenbocki majas

24. märtsil kuulutati Tallinnas Stenbocki majas riigisekretär Taimar Peterkopi poolt välja VIII üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi võitjad. “Mul on väga hea meel ärksaid noori Stenbockis majas näha. Küllap nii mõnelgi nendest hea ühiskonnatunnetusega noortest on tulevikus siia majja professionaalina asja, aga olulisim veel on see, et Eesti noored oskaksid ühiskonnas toimuvat märgata ja mõista” ütles riigisekretär Taimar Peterkop.

Vastuvõtule kutsutute hulgas olid Ülenurme Gümnaasiumi õpilased Mariette Lepp (6.a) ja Mirjam Remmelgas (6.b), kes saavutasid II kooliastmes vastavalt  4. ja 10. koha ning Joonas Nuut (9.a), kes saavutas III kooliastmes üleriigiliselt 9. koha. Õpilaste juhendaja oli õp Peep Reimer.