Ühine toetus Toidupangale

Teatavasti on alates 14.12.20 kõik õpilased selle aasta lõpuni kaugõppel. Kuna antud ajavahemikul koolis toitlustamist ei toimu, siis tuli kooli toitlustusteenuse osutajal komplekteerida toidupakke, mida meie õpetajate abiga jagati eile ja üleeile. Väljastamata toidupakid saadeti täna (s.o 17.detsembril) heategevuseks Toidupanka, mille eest oldi väga tänulik. Aga sellega nende rõõmustamine veel ei lõppenud – üllatusi jagus tänasesse päeva veelgi.

Õpetaja jagas oma kogemust ka kolleegidega „Kui Toidupanka jõudsin, rääkisid nad just Ülenurme Gümnaasiumist ja sealt vahetult enne mind jõudnud söökla toidukottidest. Usun, et oleme midagi väga suurt ära teinud! Minus valitseb täna tõeline kogukonnatunne, ühtehoidvus ja rõõm. Olen õnnelik, et mul on sellised kolleegid ja meil on niivõrd suur ja armas kool!“

Kauneid ja ühtehoidvaid saabuvaid pühasid meile kõigile!