Teadustööde riiklikult konkursilt põhikooliõpilaste 1.koht – Eliis Grigor Ülenurmelt

Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Teadusagentuur kuulutasid 13.aprill välja 2018. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi võitjad. Gümnaasiumiastmes pälvisid esikoha Karl Hendrik Tamkivi (Saaremaa Ühisgümnaasium) ja Martti Vanker (Hugo Treffneri Gümnaasium). Põhikooliõpilastest tunnistati parimaks Eliis Grigor (Ülenurme Gümnaasium) ja Emil Kotta (Pirita Majandusgümnaasium).

Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak tänas ja tunnustas õpilasi ja juhendajaid ning andis üle riiklikud preemiad. Konkursile esitatud 158 tööst valis teadlastest koosnev hindamiskomisjon lõppvooru sada uurimistööd, mida teadusfestivali eilse ja tänase päeva jooksul esitleti hindajatele ja avalikkusele.

Loe edasi Eesti Teadusagentuuri LEHELT.