Tartumaa veebipõhine luulekonkurss Ülenurme Gümnaasiumis

17.-18. november toimus Ülenurme Gümnaasiumis Tartumaa veebipõhine luulekonkurss „Parim rohi – naer ja nali“ 1.-4.klassidele.

Konkurss toimus Microsoft Teams’i veebikeskkonnas. Osavõtjaid oli üle 60 õpilase 12-st koolist.

Tulemused:

1. klasside arvestuses saavutasid Ülenurme Gümnaasiumi õpilased auhinnalisi kohti järgmiselt:

II koht  STEVE-TRISTAN RÄTSEP „Naeris naeris“ V. Sõelsepp,
III koht SIMON SAARE „Naeruaed“ H. Mänd
Eripreemia sai SÄDELI ROOS-väga hea teksti tunnetus. “Kala ja kass” I. Trull.

2. klasside arvestuses saavutasid Ülenurme Gümnaasiumi õpilased auhinnalisi kohti järgmiselt:

I koht MARJANNA KOORT „Võitlus viirusega“ I. Trull

3. klasside arvestuses saavutasid Ülenurme Gümnaasiumi õpilased auhinnalisi kohti järgmiselt:

III koht KAISA-KRISTIN KANGRO „Naerukild“ K. Kangur

4. klasside arvestuses saavutasid Ülenurme Gümnaasiumi õpilased auhinnalisi kohti järgmiselt:

II koht MARIETTE LEPP „Naer on terviseks“

Õpilased said kõiki oma paralleelklassi õpilasi näha ja kuulda esinemas. See oli kindlasti õpilastele ja juhendajatele tore kuulamine ja vaatamine. Õpilased said ka võimaluse osaleda võistlusel oma mugavas ent tuttavas koolikeskkonnas ilma, et peaks koolimajast lahkuma.

See oli uudne ja põnev kogemus kõikidele osapooltele ürituse korraldamisel, läbiviimisel ja osalemisel, mis motiveeris osalema ja korraldama veebipõhiseid üritusi teinekordki.

Täname žüriid ja kõiki juhendajaid!