Osalemine rahvusvahelisel ÜRO minisimulatsioonil

27.-29. aprillil toimus Jüri Gümnaasiumis rahvusvaheline ÜRO simulatsioon, mille toimumisse panustasid Eesti ÜRO matke noored, MTÜ Mondo Maailmaharidus- ja koolituskeskus, Unesco Eesti rahvuslik komisjon, Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium ja Haridus- ja Teadusministeerium.

“Täname kõiki osalejaid ja õpetajaid järgmistest koolidest: Tallinna Pae Gümnaasium, Narva Vanalinna Riigikool, Lviv University, Jaunsilavas pamatskola, Erakool Garant, Vilniaus Žemynos gimnazija, Tallinna Tehnikagümnaasium, Narva Soldino Gümnaasium, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Plavinas Regional Gymnasium, Valmiera State gymnasium, Kuldīgas Tehnikums, Tallinn University, Ylenurme Gymnasium, Jüri Gümnaasium, Ādažu . Brīva Valdorfa skola, Jaunsilavas pamatskola, Valmieras Valsts ģimnāzija, Cēsu Pilsētas vidusskola, Severodonetsk Multiprofiled Lyceum, Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University), Vanalinna Hariduskolleegium, Taras Shevchenko National University of Kyiv, Narva Keeltelütseum, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija. Aitäh meie töötubade läbiviijatele ja külalistele: The Baltic Sea Project (UNESCO) koordinaator Gedy Siimenson, ÜRO noordelegaat / Estonian UN Youth Delegate Kätlin Kuldmaa, visualiseerimise koolitaja Uku Visnapuu, Tartu loodusmaja loodusesõprade huviringi juhendaja Aili Elts, UNESCO ERKi haridusprogrammide koordinaator Madli Kumpas, Välisministeeriumi esindaja Karmen Laus.”

Ülenurme Gümnaasiumit esindasid Rasmus Karu ja Karl-Erik Zeiger 10.klassist.