Õpilaspiletist

Head lapsevanemad!

Hetkel ei ole kahjuks võimalik www.eduid.ee leheküljel kontrollida õpilaspiletite kehtivust.

Lehekülje ja õpilaspiletite haldaja Eesti Üliõpilaskondade Liit on probleemist teadlik ning proovib sellega tegeleda.

Õpilaspiletite tellimine antud keskkonnast on endiselt võimalik. Juhul, kui õpilasel on õpilaspilet kadunud, tuleb tellida see www.eduid.ee leheküljel ning selle eest tasuda lapsevanemal (3,50 eurot).

Juhul, kui õpilasel on õpilaspilet aegunud, saab lapsevanem täita taotluse www.eduid.ee leheküljel, soovituslik on uuendada ka fotot (sobib hästi heledal taustal tehtud foto) ning lisada see. Sellisel juhul maksab õpilaspileti eest kool.

*Pikenduskleebised jagab klassijuhataja õpilastele kätte enne 1. oktoobrit.

PS! Kui on soov kasutada õpilaspiletit ühissõidukitega sõitmiseks, tuleb see lapsevanemal aktiveerida leheküljel pilet.ee

Palume kannatlikku meelt!

Küsimuste korral pöörduda projekti- ja arendusjuhi Susan Sasorini poole (susan.sasorin@yle.edu.ee)