Daily kampaania “Kokkame koos!”

5. b klass osales 28. märtsil kampaanias “Kokkame koos!”. Kogu klassiga valmistati kanapastat salatiga ja banaanipannkooke. 5. b klass tänab Ülenurme Gümnaasiumi kokkasid ja sööklajuhatajat, kes juhendasid meie õpilasi.
Kampaania “Kokkame koos!” käigus toimuvad Eesti koolides ühiskokkamised, kus õpilased valmistavad koolikokkade abiga süüa, kasutades muuhulgas eelnevast toidukorrast üle jäänud toiduaineid.
Kampaaniaga „Kokkame koos!“ soovitakse tõsta õpilaste teadlikkust toiduraiskamisest kui probleemist ja panna neid märkama võimalusi, kuidas ise midagi ette võtta. Üks sõnum õpilastele on, et nad võtaks taldrikule just nii palju toitu, kui ära jõuavad süüa, sest alati saab toitu juurde võtta.
Kampaaniat viivad läbi Daily kaubamärgi all toitlustusteenust pakkuv Baltic Restaurants Estonia AS ja Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse eksperdid.