Ajaloo-olümpiaadi tulemused

19. ja 20. jaanuaril toimus 6.-12. klasside õpilastele XXVIII ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor, kus Ülenurme Gümnaasiumi õpilased saavutasid väga häid tulemusi.
6. klasside arvestuses saavutas Mariann Mekk 6. a klassist Tartu maakonnas I koha ning oli üleriigilises arvestuses 490 õpilase hulgas 7. kohal. Mirtel Trine Roonurm 6. a klassist sai maakonnas II koha ning oli üleriigilises arvestuses 10. kohal.
7. c klassi õpilane Anni Ambos saavutas Tartu maakonnas III koha ning oli üleriigilises arvestuses oma tulemusega 504 õpilase seas 26. kohal.
8. a klassi õpilased Kirke Koolman ja Mari-Johanna Ruut said Tartu maakonnas vastavalt I ja III koha ning olid üleriigilises arvestuses 456 õpilase seas 9. ja 27. kohal.
9. a klassi õpilane Ats-Artur Ploomipuu saavutas maakonnas I koha ning oli oma tulemusega üleriigilises arvestuses 638 õpilase hulgas 7. kohal. Violeta Jürgens 9. a klassist saavutas Tartu maakonnas II koha ja oli kõigi 9. klasside õpilaste hulgas 18. kohal. Põhikooli õpilaste juhendajaks oli õp Peep Reimer.
Gümnasistide hulgas saavutas 11. a õpilane Oliver Roio teemal “Eesti 18. sajandil” maakonnas I koha, olles üleriiklikus punktiarvestuses 14. kohal. Oliveri juhendaja oli õp Tõnis Märtson.
4. märtsil esindavad Kirke, Violeta, Ats-Artur ja Oliver kooli ajaloo-olümpiaadi lõppvoorus.

Õnnitleme võitjaid ja täname ka juhendajaid!