1. koht Swedbanga konkursilt #MeieReis

Teist aastat järjest korraldas Swedbank konkursi #MeieReis, mille eesmärk on edendada kooliõpilaste finantskirjaoskust ehk rahatarkust, planeerides eelarvet ja mõeldes rahatarkusele anname noortele võimaluse luua reisi, mis pakub huvi just neile. Nii saavad õpilased praktilise kogemuse projektimeeskonnana töötamise, projekti koostamise ja eelarve planeerimise vallas.

Võisteldi neljas kategoorias ( 1.-3.kl, 4.-6.kl, 7.-9.kl ning gümnaasium) ning lisaks anti välja eri-ja lisaauhindu. Kolm julget ja tegusat klassi Ülenurmelt edastasid oma projekti konkursile.

1.koha said 4.c klassi õpilased õpetaja Merilin Reede juhendamisel (4.-6.klasside arvestuses). Palju õnne!
Konkursiks tehtud video SIIN

1.-3.klasside kategoorias said lisaauhinna samuti Ülenurme õpilased 1.a klassist.

Täpsem ülevaade SIIN