| | 1 | 2 - 60. 3-KOOLI KOHTUMINE, VILJANDI
- Euroopa nädal 2.-9. mai
- Inglise keele riigieksam kirjalik (G)
• • • | 3 - 60. 3-KOOLI KOHTUMINE, VILJANDI
- Euroopa nädal 2.-9. mai
- Geograafiaolümpiaadi lõppvoor
• • • | 4 - Euroopa nädal 2.-9. mai
- Geograafiaolümpiaadi lõppvoor
• • | |
6 - Euroopa nädal 2.-9. mai
- Sotsiaalainete ainenädal 1.-5. klass
- UPT esitamine
- PRIA 3.c Viinamärdi talus
• • • • | 7 - Euroopa nädal 2.-9. mai
- Tartumaa krossijooksu MV Vooremäel.
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
• • • | 8 - Euroopa nädal 2.-9. mai
- 9. klassi eesti keele proovieksam
- 8.a töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“
8.a töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“ 8. mai 2024 @ 08:55 - 10:35 See more details - 8.d töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“
8.d töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“ 8. mai 2024 @ 10:45 - 12:45 See more details • • • • | 9 - Euroopa nädal 2.-9. mai
- Euroopa päev 4.-5. klass
- 8.e töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“
8.e töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“ 9. mai 2024 @ 08:00 - 09:40 See more details • • • | 10 - 6.a etiketikoolitusel VOCOs
• | 11 - Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor 11. mai 2024 - 12. mai 2024 @ See more details • | 12 - Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor 11. mai 2024 - 12. mai 2024 @ See more details • |
13 - PRIA 1.d ''Talu ja loomad'' külastus
PRIA 1.d ''Talu ja loomad'' külastus 13. mai 2024 @ 08:15 - 12:15 See more details - PRIA 3.d Viinamärdi talus
• • | 14 - Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
- Viktoriin 1.-5.klassid Teema:Euroopa
Viktoriin 1.-5.klassid Teema:Euroopa 14. mai 2024 @ 08:45 - 12:45 See more details - 8.c töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“
8.c töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“ 14. mai 2024 @ 09:50 - 11:30 See more details - 8.b töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“
8.b töötuba „Haridussüsteem ja infoallikad“ 14. mai 2024 @ 12:00 - 13:40 See more details • • • • | 15 - UPT kaitsmine
- 6.a ja 6.d Tallinnas
- PRIA 1.c ''Talu ja loomad'' külastus
PRIA 1.c ''Talu ja loomad'' külastus 15. mai 2024 @ 08:15 - 12:15 See more details - 6.kl. saksa keele ainepäev Elvas
• • • • | 16 - 6.e Pärnus
- PRIA 1.a ''Talu ja loomad'' külastus
PRIA 1.a ''Talu ja loomad'' külastus 16. mai 2024 @ 08:15 - 12:15 See more details • • | 17 - 6.e Pärnus
- PK bioloogiaolümpiaadi lõppvoor
- Valma Seikluspark, 9.b klass
- PRIA 1.b ''Talu ja loomad'' külastus
PRIA 1.b ''Talu ja loomad'' külastus 17. mai 2024 @ 08:15 - 12:15 See more details - PRIA 3.b Viinamärdi talus
• • • • • | 18 - PK bioloogiaolümpiaadi lõppvoor
- Valma Seikluspark, 9.b klass
• • | 19 - PK bioloogiaolümpiaadi lõppvoor
• |
20 - 2.b ja 2.d ekskursioon liikluslinna
2.b ja 2.d ekskursioon liikluslinna 20. mai 2024 @ 08:00 - 13:00 See more details - PRIA 3.a Viinamärdi talus
• • | 21 - Riigikaitselaager 10.klassidele
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
- PRIA 2.a EMÜ mahekeskuses
- PRIA 2.b EMÜ mahekeskuses
- PRIA 3.e Viinamärdi talus
- Proviisori eriala tutvustus 11.a klass
Proviisori eriala tutvustus 11.a klass 21. mai 2024 @ 10:45 - 11:30 See more details - Proviisori eriala tutvustus 11.b klass
Proviisori eriala tutvustus 11.b klass 21. mai 2024 @ 11:40 - 12:25 See more details - Külalisloeng ajateenistusest 11.klassidele (koostöös Kaitseressursside ametiga)
Külalisloeng ajateenistusest 11.klassidele (koostöös Kaitseressursside ametiga) 21. mai 2024 @ 12:55 - 14:35 See more details • • • • • • • • | 22 - Riigikaitselaager 10.klassidele
- 7.a ja 7.c Eesti Kaevandusmuuseumis
- PRIA 2.d EMÜ mahekeskuses
- KIK 5.a ja 5.d Emajõe ääres ''Vee-elustik''
KIK 5.a ja 5.d Emajõe ääres ''Vee-elustik'' 22. mai 2024 @ 09:30 - 12:30 See more details - PRIA 2.c EMÜ mahekeskuses
- VÕIMLEMISPIDU VK Ülenurme
• • • • • • | 23 - Riigikaitselaager 10.klassidele
- Matemaatika riigieksam (G)
- Tartumaa 5.-12.kl kergejõustik
- 7.d ja 7.e Paide Wittensteini Ajakeskuses
7.d ja 7.e Paide Wittensteini Ajakeskuses 23. mai 2024 @ 09:00 - 15:30 See more details - KIK 5.c ja 5.e Emajõe ääres ''Vee-elustik'
KIK 5.c ja 5.e Emajõe ääres ''Vee-elustik' 23. mai 2024 @ 09:30 - 12:30 See more details • • • • • | 24 - 9.a lõpureisil Pärnumaal
- 2.klassid kinos
- KIK 5.b Emajõe ääres ''Vee-elustik'
KIK 5.b Emajõe ääres ''Vee-elustik' 24. mai 2024 @ 09:30 - 12:30 See more details • • • | | 26 |
27 - 2.-3. klass spordilaager Käärikul
• | 28 - 2.-3. klass spordilaager Käärikul
- 4.-5. klass spordilaager Käärikul
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
- 7.b ja 7.e Kaevandusmuuseumis
- 9. klasside tutiaktus
• • • • • | 29 - 4.-5. klass spordilaager Käärikul
- Muusikalaager 2. - 5. kl
Muusikalaager 2. - 5. kl 29. mai 2024 - 30. mai 2024 @ Kääriku Spordikeskus, Kääriku, 67309 Valga County, Estonia See more details - 7.c Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses
7.c Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses 29. mai 2024 @ 17:00 - 30. mai 2024 @ 13:00 See more details • • • | 30 - Muusikalaager 2. - 5. kl
Muusikalaager 2. - 5. kl 29. mai 2024 - 30. mai 2024 @ Kääriku Spordikeskus, Kääriku, 67309 Valga County, Estonia See more details - 7.c Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses
7.c Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses 29. mai 2024 @ 17:00 - 30. mai 2024 @ 13:00 See more details - 10.ab Madsa Spordi-ja Puhkekeskuses
- 4.E Rakveres
- 7.c Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses
- 7.d Pärnumaal klassiekskursioonil
7.d Pärnumaal klassiekskursioonil 30. mai 2024 @ 08:00 - 31. mai 2024 @ 19:00 See more details - 1.a, 1.b, 1.c Jääaja Keskuses
• • • • • • • | 31 - 7.d Pärnumaal klassiekskursioonil
7.d Pärnumaal klassiekskursioonil 30. mai 2024 @ 08:00 - 31. mai 2024 @ 19:00 See more details - 10.ab Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses
- Eesti keele lõpueksam (PK)
- Matkapäev 6.-8. kl, 10 kl
• • • • | | |