Edukas osalemine Euroopa Liidu teemalisel kahootivõistlusel

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis kutsus kõiki koolinoori vanuses 14-19 osalema Euroopa Liidu teemalisel kahoodivõistlusel.

Büroo Eestis valis võistlusele laekunud kahootide seast välja 4-5 kõige leidlikumat ja huvipakkuvamat küsimustikku ning kutsub nende koostajad 13. mail 2019 Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Laikmaa 15, Tallinn) toimuvale kahoodivõistlusele. seal saavad tiimid võimaluse proovile panna üksteise teadmiseid omavalmistatud kahoote esitledes ning õigeid vastuseid ära arvates. Võistluse lõpuks selgitatakse välja ning tunnustatakse meenetega parimaid ELi tundjaid ning kahootide koostajaid.

Oma kahootiga, mille teemad olid “EL keeled”, “EL sümbolid”, “EL ajalugu ja institutsioonid”,  võistlesid ka 9.a õpilased  Kahru Männik, Karel Keis, Karel Udras, Andero Tuhkanen, Liisa-Lotte Pehter ja Margot Laan.

Nende tööd said edasi ning ees ootab ohtralt nuputamist Tallinnas.