Menüü

Menüü 18.03 – 22.03.24

Gümnaasium

Menüü 18.03 – 22.03.24

Taimsed valikud leiab nädalamenüüst.

Söögivahetunnid

• 9.40-10.00 1.-2. klass
  • 10.45-11.05 3.-5. klass
  • 11.30-12.00 6.-8. klass
  • 12.25-12.55 9.-12. klass
  • 13.00 pikapäevarühm

Pikapäevarühm

Pikapäevarühma toitlustamise eest tasub vald. Toitlustatakse esitatud avalduse alusel. Taotluse saab esitada ARNO keskkonnas (https://piksel.ee/arno/kambja/).

1.-3. klassi õpilastele kaetakse toit laudadele.

Alates 4. klassist tõstavad õpilased endale iseteenindusletist ise toitu. Köögipersonal abistab vajadusel.

************************************************

Alates 1. septembrist 2022. toitlustab Ülenurme Gümnaasiumis P. Dussmann Eesti OÜ.

Dussmann Grupp alguse Saksamaal 1963. aastal. Hetkel tegutseb Dussmann 18 riigis üle maailma ning on tööandjaks 63 000 inimesele.

Dussmann Eesti OÜ alustas 1996 aastal. Täna töötab ettevõttes ca 600 inimest. Eestis osutame puhastus,- ja toitlustusteenuseid ning teostame tehnosüsteemide hooldust. Oleme tunnistatud Euroopa kõrgeima sertifikaadi DIN EN ISO 9001:2008 vääriliseks.

Meie klientide hulgas on koolid ja lasteaiad, muuseumid, haiglad, tootmisettevõtted ning bürood.

• Me töötame inimeste heaks. Seega sõbralikult, abivalmilt ja initsiatiivi näidates.
  • Kliendi soovid innustavad meid.
  • Kaebused aitavad meid. Nii õpime olema veelgi paremad.
  • Ideed on meie tugevuseks.
  • Meie töötajad on meie jaoks tähtsad. Nad on edu võtmed.
  • Me oleme alati ausad partnerid.

Koolisöökla juhataja: Liann Kalda
Tel. 56882137
E-post: ulenurme@dussmann.ee

Vähemalt 21% koolitoidu valmistamiseks kasutatavast toorainest on mahetooraine. Kasutame alati mahedat Liivimaa Lihaveise veiseliha, Metsavenna Talu mahepiimatooteid, Valete mahe pasta, mahe riis, Eestis toodetud mahedaid pudruhelbeid ja teisi erinevaid mahetooteid.

*****************************************************

Pakume kolme erinevat toidupakki:

1. Rukkitasku peekoni- ja praemunaga, kõrremahl, puuvili 2,50 eurot
  2. Mitmevilja pehmik singi- ja juustuga, kõrremahl, puuvili 2,50 eurot
  3. Kaera pehmik suitsukana- ja tomatiga, kõrremahl, puuvili 2,50 eurot

Toidupaki saab kätte kooli kohvikust alates 12:00 – 13:30

Toidupaki tellimus palume saata eelmisel tööpäeval enne 15:00 ulenurme@dussmann.ee

Toidupakkide eest tasumine toimub üks kord kuus, arve alusel. Iga kuu lõpus loeb toitlustaja tellitud toidupakid kokku ja esitab lapsevanemale arve e-posti teel.

Palume toidupaki tellijal edastada koos esimese tellimusega maksja andmed:

Õpilase nimi ja klass
Maksja nimi ja isikukood