Bussiinfo

Alates 01.09.2018.a omavad Ülenurme Gümnaasiumi õpilased õpilaspiletit, mis on seotud bussisõidukaardiga.

Kui kaart mingil põhjusel lakkab töötamast, tuleb selleks kooli juhtkonnale teada anda uue kaardi tellimiseks.

Muu täiendav bussikaardi info telefonil 750 2625.

********************************************************

Tartumaa maakonnaliinide kohta leiab informatsiooni: www.peatus.ee .

www.peatus.ee otsingumootorisse “Maakonnaliinid” tuleb lisada vastav maakond (“Tartumaa”) ja otsitava liini number.

Ülenurme Gümnaasiumi peatuse nimi on Gümnaasiumi

*********************************************************

Bussiliinide info Kambja valla kodulehel https://www.kambja.ee/bussiliinid

Kommertsliinil nr 37 Vallavalitsuse sõidusoodustused ei kehti ! Marsruutliini informatsioon: www.peatus.ee või http://www.automen.ee/et/tartu .

*********************************************************

Kambja Vallavalitsus hüvitab sõidukulud (kodu-kool-kodu) ainult siis kui õpilase alaline elukoht rahvastikuregistri järgi on Kambja vald. Need õpilased saavad taodelda bussikaardi ühildumist õpilaspiletiga.

Teiste valdade / linna lapsed taotlevad oma rahvastikujärgsest elukohast sõidusoodustuse ise.

*********************************************************

Kui õpilaspilet on kadunud:
Ülenurme Gümnaasiumi kodukord §13. Õpilaspileti kasutamise kord koolis

(1) Õpilaspilet on õpilase isikut ja antud koolis õppimist tõendav dokument.
(2) Õpilaspilet väljastatakse tasuta pärast õpilase arvamist kooli õpilaste nimekirja.
(3) Õpilane või tema seaduslik esindaja on kohustatud pärast õpilase väljaarvamist kooli õpilaste nimekirjast õpilaspileti koolile tagastama.
(4) Õpilaspileti kaotamisel esitab õpilane või õpilase esindaja kooli direktorile kirjaliku avalduse õpilaspileti asenduskaardi väljastamiseks vastavalt Eesti Üliõpilaskondade Liidu MinuKool kaardihaldussüsteemi (www.minukool.ee) kehtestatud juhendi ja hinnakirja alusel.

*******************************************************

Kaardi kehtivust ja isikustamist saab kontrollida siit.  Müügipunktid siin.

Go Bus kodulehe info ühiskaartide kohta siin.