Bussiinfo

Alates 08.01.2018.a saavad kõik õpilased, kes omavad bussikaarti ja kelle lõpp-peatus oli eelnevalt Tõrvandi, edasi sõita Gümnaasiumi peatuseni.

Kui kaart mingil põhjusel lakkab töötamast, tuleb soetada uus kaart.

Muu täiendav bussikaardi info telefonil 750 2600.

********************************************************

Tartumaa maakonnaliinide kohta leiab informatsiooni: www.peatus.ee .

Kommertsliinil nr 37 Vallavalitsuse sõidusoodustused ei kehti ! Marsruutliini informatsioon: www.peatus.ee või http://www.automen.ee/et/tartu .

www.peatus.ee otsingumootorisse “Maakonnaliinid” tuleb lisada vastav maakond (“Tartumaa”) ja otsitava liini number.

*********************************************************

Ühiskaart Go Bus liinidel

Ülenurme Vallavalitsus hüvitab sõidukulud (kodu-kool-kodu) ainult siis kui õpilase alaline elukoht rahvastikuregistri järgi on Ülenurme vald. Need õpilased saavad taotleda ühiskaarti.

Tartumaa kooliõpilaste ühiskaardid kehtivad ka tuleval õppeaastal. Ülenurme valla laste nimekirjad kaartide pikendamiseks edastab kool OÜ Go Bus´ile.

Teiste valdade / linna lapsed taotlevad oma rahvastikujärgsest elukohast sõidusoodustuse ise.

Ühiskaardi kehtivust ja isikustamist saab kontrollida siit.

Esimene bussikaart on õpilasele tasuta. Ühiskaartide müügipunktid siin.

Go Bus kodulehe info ühiskaartide kohta siin.