Bussiinfo

Alates 24. novembrist 2014. a on käigus kaks koolibussi. Koolibussiga saavad sõita kõik I-V klassi lapsed, kes elavad Männi elamurajoonis, Ülenurme alevikus ja Vana-Linnavere piirkonnas Soinaste külas.

Busside väljumise ajad on järgmised:

1. buss marsruut Männi – Gümnaasiumi – Vana-Linnavere- Tõrvandi

kell 7.50 Männi peatus

kell 7.53 Gümnaasiumi peatus

kell 7.55 Vana-Linnavere

2. buss väljub ainult Ülenurme Konsumi juurest ja teistes peatustes ei peatu

kell 7.50 Ülenurme Konsum

Koolibuss sõidab  02.09.2015 – 22.12.2015. (Tõrvandi-Ülenurme ristmiku teeremondi lõpuni).

Täiendavate küsimuste korral info  tel  522 9505  (abivallavanem Haljand Kaasik)

*********************************************************

Tartumaa maakonnaliinide kohta saab informatsiooni: www.peatus.ee

Marsruutbussi liin nr 37 Tõrvandi-Sepa turg-Kaubamaja-Maarjamõisa-Lõunakeskus-Kaubamaja-Sepa turg-Ülenurme kohta saab informatsiooni: www.peatus.ee või http://www.automen.ee/et/tartu

Maakonnaliini nr 938 Tartu-Külitse-Ülenurme-Tartu saab informatsiooni: www.peatus.ee

(www.peatus.ee otsingumootorisse “Maakonnaliinid” tuleb lisada vastav maakond (“Tartumaa”) ja otsitava liini number)

*********************************************************

Bussisõidu-kiipkaart

Ülenurme Vallavalitsus hüvitab sõidukulud (kodu-kool-kodu) ainult siis kui õpilase alaline elukoht rahvastikuregistri järgi on Ülenurme vald. Need õpilased saavad taotleda bussisõidu-kiipkaarti.

Tartumaa kooliõpilaste bussisõidu-kiipkaardid kehtivad ka tuleval õppeaastal.  Nimekirjad kaartide pikendamisks on OÜ Tarbusele edastatud.

Kui kiipkaart on kadunud, palume sellest teatada telefonil 750 2600 või e-posti teel mari@ylenurme.ee, märkides ära lapse nimi, isikukood, kool, klass, sõidu marsruut.

Bussisõidu-kiipkaardi kehtivust ja isikustamist saab kontrollida siit.