Bussiinfo

Tartumaa maakonnaliinide kohta saab informatsiooni: www.peatus.ee

Marsruutbussi liin nr 37 Tõrvandi-Sepa turg-Kaubamaja-Maarjamõisa-Lõunakeskus-Kaubamaja-Sepa turg-Ülenurme kohta saab informatsiooni: www.peatus.ee või http://www.automen.ee/et/tartu

Maakonnaliini nr 938 Tartu-Külitse-Ülenurme-Tartu saab informatsiooni: www.peatus.ee

(www.peatus.ee otsingumootorisse “Maakonnaliinid” tuleb lisada vastav maakond (“Tartumaa”) ja otsitava liini number)

*********************************************************

Bussisõidu-kiipkaart

Ülenurme Vallavalitsus hüvitab sõidukulud (kodu-kool-kodu) ainult siis kui õpilase alaline elukoht rahvastikuregistri järgi on Ülenurme vald. Need õpilased saavad taotleda bussisõidu-kiipkaarti.

Tartumaa kooliõpilaste bussisõidu-kiipkaardid kehtivad ka tuleval õppeaastal.  Ülenurme valla laste nimekirjad kaartide pikendamiseks edastab kool OÜ GoBus´ile.

Teiste valdade / linna lapsed taotlevad oma vallalt / linnalt ise kaardi. Täpsem info klassijuhatajalt!

Kui kiipkaart on kadunud, palume sellest teatada telefonil 750 2600 või e-posti teel mari@ylenurme.ee, märkides ära lapse nimi, isikukood, kool, klass, sõidu marsruut.

Bussisõidu-kiipkaardi kehtivust ja isikustamist saab kontrollida siit.