Hea kool

Tunnustusprogrammi raames tunnustatakse häid koole ja lasteaedu tiitlitega “Hea kooli rajaleidja” ja “Hea lasteaia rajaleidja”; “Hea kooli edendaja” ja “Hea lasteaia edendaja”. Alates 2017. aastast kannab rajaleidja tiitel nime “Hea kooli teerajaja” ja “Hea lasteaia teerajaja” ning lisandub kaks uut tunnustust: “Hea kooli ekspert” ja “Hea lasteaia ekspert”. Esimesed tunnustused anti üle 2013. aasta detsembris.

Tunnustatud saavad õiguse kasutada vastavat logo oma kodulehel, trükistel ning ruumide seintel.

Ülenurme Gümnaasium pälvis tunnustuse “Hea kooli edendaja 2019”. See on tunnustus mitmekülgse õppijate arengu toetamise, vaimse ja füüsilise väärtustamise ning ettevõtliku hoiaku kujundamise eest.

Eelnevatel aastatel on TÜ eetikakeskus tunnustanud meie kooli ka kui:
“Hea kooli teerajaja 2017″
“Hea kooli rajaleidja 2015”

Rohkem infot Hea kooli tunnustamise kohta leiad SIIT