Rendikapi eeskiri

1. Kool:

• Annab õpilasele kasutada kapi üheks õppeaastaks üleriiete ja õppevahendite hoidmiseks.
  • Õppeaasta alguses annab õpilastele allkirja vastu kapi võtme.
  • Õpilane tagastab kapi võtme direktori asetäitjale majandusalal õppeaasta lõpus, põhikooli lõpus või gümnaasiumi lõpetamisel.
  • Ei vastuta kappi jäetud esemete kadumise eest.

2. Õpilane:

• Ei viibi üleriietes õppetöö ajal koolimajas.
  • Kasutab kappi heaperemehelikult.
  • Ei hoia kapis toiduaineid, raha, dokumente, väärtesemeid.
  • Ei kleebi kapi seintele plakateid ega muid esemeid.
  • Ei laena ega anna teistele kooli poolt antud kapi võtit.
  • Kannab iga päev kapi võtit kaasas. Ainult väga erandlikel juhtudel pöördub direktori asetäitja majandusalal poole tema enda kapi ukse avamiseks.
  • Annab õppeaasta lõpul või nimekirjast kustutamise korral kapi koos võtmega üle direktori asetäitjale majandusalal selleks ettenähtud (kokkulepitud) ajal.
  • Lukustab päeva lõpul kapi (ka siis, kui see on tühi). Hoiab kappi lukus.
  • Teavitab direktori asetäitjat majandusalal või direktorit, kui kapi kallal on tarvitatud vägivalda või on seda tahtlikult vigastatud.
  • Tasub kapi renti 1,60 eurot kuus s.o 14,40 eurot aastas. Tasumine toimub Ülenurme
  • Vallavalitsuse arvelduskontole SEB pank EE791010102034606009 või Swedbank EE032200221028618198. Selgituseks märkida „rendikapp“.

3. Võtme kadumisel või kasutuskõlbmatuks muutumise korral:

• Teavitab õpilane kohe (hiljemalt järgmisel päeval) direktori asetäitjat majandusalal juhtunust.
  • Uue võtme valmistamise kulud kompenseerib täies ulatuses kapi allkirja vastu saanu.
  • Erandolukorras tasub õpilane ka uue luku soetamise kulud.