Koolisisene AASTA TIITLITE jagamine

Selle õppeaasta lõpus otsustas Ülenurme Gümnaasiumi õpilasesindus esmakordselt tunnustada kõige tublimaid õpilasi, erakordsemaid koolitöötajaid ning meeldejäävamaid sündmusi. Ehk siis maikuus ootasime gümnaasiumimaja klassidelt ning algklasside ainesektsioonilt nominente „Aasta õpilase“, „Aasta inimese“ ja „Aasta sündmuse“ tiitlile. Kui kandidaadid olid esitanud, pidi žürii, kuhu kuulusid erinevas vanuses õpilased, mitmed koolitöötajad, õpetajad ning õpilasesinduse juhtkond, välja valima võitjad, kes kuulutati välja õppeaasta viimasel aktusel, 12.06.2018. Lisaks võitjatele karikate üleandmist tunnustati ka kõiki nominente, keda sadade õpilaste ja mitmekümnete kooli töötajate seast välja toodi.

“Aasta õpilane” Kasper Suur

„Aasta sündmuse“ kategoorias on esindatud selle aasta kõige meeldejäävamad üritused ning ettevõtmised, mis jäävad kogu kooliperele veel kauaks meelde:  rahvusvahelise Pierre de Coubertini noortefoorum ja sellele järgnenud tegevused, LAN võrgupidu, raamatu „Teibitud suu“ ilmumine, algklasside koolimaja ehitus, 12.klasside korraldatud jõulupidu, EV 100 ürituste nädal, 11.klasside korraldatud rebaste retsimine, noortealgatus „Maalides head“, Kambja valla suurperede päev, annetuskampaania „Valuta Algus“ ning Madli Reiljani rahuplakati Ameerikasse saatmine. Ülenurme Gümnaasiumi „Aasta sündmus“ sai algklasside koolimaja ehitus.

„Aasta õpilase“ kategoorias olid esindatud õpilased, kes on silma jäänud, kas oma sportlikkuse, musikaalisuse, heade hinnete, aktiivsuse või sõbralikkuse tõttu. Antud kategoorias oli kõige rohkem nominente. Nendeks olid Merit Leiman, Kalev-Ifan Pechter, Sander Sarapuu, Eliis Grigor, Manfred Kukk, Madli Reiljan, Kasper Suur, Krislin Sallo, Margit Kalk, Lisete Neevits, Grete Anete Karpov, Oliver-Markus Vulf, Robin Möll, Melissa Melder, Brait Erlich, Aneth – Adeliin Talbonen, Katriin Sild ning Ats Artur Ploomipuu. Ülenurme Gümnaasiumi „Aasta õpilaseks“ sai Kasper Suur.

“Aasta inimene” Jelena Selge koos nominentidega Mareti ja Piiaga

Kui mõelda tiitlile „Aasta inimene“, siis kes see kooliperes olla võiks? Ja mis teeb ühest inimesest „aasta inimese“? Antud kategoorias on välja toodud kõige toredamad ja armsamad koolitöötajad, kes on silmajäänud tervele koolile. Nominentideks olid Tarmo Kerstna, Jelena Selge, Marina Kamensakaja, Kaja Laan, Ave Vigel, Eevi Tappo, Maret Liiv, Piia Paulson, Krista Salumets, Peep Reimer ning Merlin Ponna. Ülenurme Gümnaasiumi „Aasta inimese“ tiitli sai kõigi lemmik… „puhvetitädi“ ehk Jelena Selge.

Parimad on tunnustatud ning loodetavasti on algus pandud ilusale traditsioonile, mis kutsub märkama ja tunnustama. Õpilasesindus soovib kõigile palju edu  ilusat suvevaheaega!