1 - 2.b ja 2.d õppeprogramm "Meeled" Ahhaa keskuses
2.b ja 2.d õppeprogramm "Meeled" Ahhaa keskuses 1. apr. 2024 @ 09:10 - 12:40 See more details • | 2 - MINILIIGA VÕRKPALL, PÕLVA
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
• • | 3 | | 5 - Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaad 6.-9. klass
Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaad 6.-9. klass 5. apr. 2024 @ 09:00 - 01:00 See more details • | 6 - Füüsikaolümpiaadi lõppvoor
• | 7 - Füüsikaolümpiaadi lõppvoor
• |
| 9 - Humanitaarsuund TV3 salvestusel ,,Tähtede täht"
- UPT esitamine
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
• • • | 10 | 11 - 10. klassi sisseastumiskatsed ÜG õpilased
- 4.-6.kl KORVPALL, ÜLENURME
• • | 12 | 13 | 14 |
15 - 12. klasside tutipäev
- Sinilille orienteerumine 1.-12.klass
Sinilille orienteerumine 1.-12.klass 15. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details • • | 16 - Sinilille orienteerumine 1.-12.klass
Sinilille orienteerumine 1.-12.klass 15. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details - 12. klasside tutiaktus
- KAMBJA VALLA KOOLIDE TEATEJOOKS, Tõrvandi parkmets. 1.-12.klassid
KAMBJA VALLA KOOLIDE TEATEJOOKS, Tõrvandi parkmets. 1.-12.klassid 16. apr. 2024 See more details - Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
- Tartumaa kl Rimi jalgpallifestival, Nõo
Tartumaa kl Rimi jalgpallifestival, Nõo 16. apr. 2024 @ 01:00 - 05:00 See more details • • • • • | 17 - Sinilille orienteerumine 1.-12.klass
Sinilille orienteerumine 1.-12.klass 15. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details - 3x3 korvpall 4.-5./6.-7.kl, KÕRVEKÜLA
- 9. klasside lahtiste uste päev
- Tulevaste 1. klasside lahtiste uste päev
Tulevaste 1. klasside lahtiste uste päev 17. apr. 2024 @ 05:00 - 06:00 See more details • • • • | 18 - Sinilille orienteerumine 1.-12.klass
Sinilille orienteerumine 1.-12.klass 15. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details - 11.ab loodussuuna õppelaager Palupõhja looduskoolis
11.ab loodussuuna õppelaager Palupõhja looduskoolis 18. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details - UPT kaitsmine
- Etendus "Imeline puhkus" (lasteteater Trumm tuleb külla) 1.-4.klass
Etendus "Imeline puhkus" (lasteteater Trumm tuleb külla) 1.-4.klass 18. apr. 2024 @ 12:10 - 01:10 See more details - Muusikapidu
• • • • • | 19 - Sinilille orienteerumine 1.-12.klass
Sinilille orienteerumine 1.-12.klass 15. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details - 11.ab loodussuuna õppelaager Palupõhja looduskoolis
11.ab loodussuuna õppelaager Palupõhja looduskoolis 18. apr. 2024 - 19. apr. 2024 @ See more details • • | 20 | 21 |
22 - Eesti keele riigieksam (G)
- Kevadvaheaeg
• • | 23 - Kevadvaheaeg
- Sisseastumiskatsed 10. klassi (väljaspool ÜG-d õppijatele)
Sisseastumiskatsed 10. klassi (väljaspool ÜG-d õppijatele) 23. apr. 2024 See more details - Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
• • • | | | | 27 | 28 |
29 - PRIA 3.f Viinamärdi talus
• | 30 - Jüriöö teatejooks Kambja valla koolidele 1.-12.kl
- Infominutid 1.-5.kl õpetajatele
- Õpilasesinduse kohtumine vallavalitsuse esindajatega
Õpilasesinduse kohtumine vallavalitsuse esindajatega 30. apr. 2024 @ 03:00 - 04:00 See more details • • • | | | | | |